כל פתרונות האינטרנט תחת קורת גג אחת

בניית אתרים

שיווק במנועי חיפוש

רשתות חברתיות

פתרונות ניהול מתקדמים

אפיון אתרים

בניית אתרים מקצועית

עיצוב אתרים

בניית אתרים

אתרים בעיצוב אישי מותאמים למיתוג בית העסק

בניית אתרים מקצועית

עיצוב ריספונסיבי המותאם למדיות השונות

תאימות מלאה למנועי החיפוש

שיווק במנועי חיפוש

קידום אורגני בגוגל

קידום ממומן בגוגל

google places, קידום לוקאלי

פתרונות ניהול מתקדמים

CRM מערכות ניהול

פורטלים

ניוזלטרים ועוד

מיתוג וליווי עסקי

בניית קונספט עיצובי

בניית שפת מותג

הקמת מערך עיצוב אופליין ואונליין

בניית תוכנית שיווקית

מחיקת מוניטין שלילי באינטרנט- איך עושים את זה?

ההתמחות שלנו היא מחיקת מוניטין שלילי באינטרנט. אם הגעתם לכאן במצב שבו כאשר מחפשים את השם שלכם, אז יש כתבות שליליות שמעיבות עליכם ולא מאפשרות לכם את המשך החיים העסקיים התקינים- אנחנו יכולים לעזור.

איך אנחנו יכולים לעזור?

בדרך כלל הבעיה קיימת בשני מישורים, כאשר שני המישורים האלו הם:

1. פסקי דין שליליים על שמכם כאשר מחפשים את השם שלכם

2. כתבות שליליות מאתרי חדשות המכילות סיקור שלילי שלכם

אז הנה הפתרונות שלנו למצבים האלו:

מה עושים במקרה של פסקי דין שליליים: היות ואנחנו נמצאים בקשרים תכופים עם אתרי פסקי דין אלו, בתשעים אחוז מהמקרים אנחנו יכולים בקלות לדאוג להסרתם מהרשת. הבעיה הנוספת היא שכאשר מסירים את פסקי הדין מתוך האתרים, נשארים עדיין עם אותן כתבות שקיימות בחיפוש של גוגל, אבל לא קיימות בתוך האתרים. הבעיה לכאורה נפתרה- אבל לא באמת.

כאן נכנס לעניינים החלק השני של הפעילות שלנו, שזה פנייה לגוגל כדי להסיר את הכתבות מתוך החיפוש של הרשת והחלפת התוצאות שיורדות בכתבות חדשות וחיוביות.

מה זה אומר?

אחת הבעיות הגדולות ביותר היא שכאשר אנחנו מתחילים להסיר פסקי דין, עלולים לחזור פסקי דין אחרים  שקיימים ברשת, אך כרגע לא מוצגים בדף הראשון. לכן אנחנו מכינים הרבה מאוד כתבות חיוביות, הכוללות סיקור אוהד של הפעילות שלכם ומעלים אותן במקום הפסקי דין שירדו.

מה עושים עם כתבות שליליות באתרי חדשות? כאן המקרה הרבה יותר מורכב, היות וכתבות מאתרי חדשות לא ניתן למחוק בכלל. הכתבות האלו הן כאן כדי להישאר, אבל עדיין יש פיתרון כמובן.

הפיתרון:

כאן אנחנו נכנסים לתהליך שלמעשה נקרא ניהול מוניטין באינטרנט– התהליך הזה אומר שאנחנו יוצרים מוניטין חדש לחלוטין עבור האדם או העסק ברשת האינטרנט. הדבר הראשון הוא שאנחנו מקימים אתר אינטרנט, פייסבוק, טוויטר, וכל דבר אחר שיכול להיות מועיל עבור האדם או העסק ויכול לתפוס מקומות ברשת.

המטרה היא ליצור הרבה מאוד תוצאות חדשות, שיעלו למעלה בגוגל ויוכלו להוריד למטה לעמודים האחוריים, את כל הדברים השליליים שמעיבים על השם שלכם באינטרנט. התהליך הזה הוא לא קל בכלל, הדברים האלו לוקחים הרבה זמן יחסית, אבל השורה התחתונה היא שאחרי כמה חודשים, מגיעים למצב שבו כאשר מחפשים את שמכם באינטרנט, מוצאים אך ורק דברים חיוביים ומעולים על שמכם שנכתבו עבורכם במיוחד.

  גוגל +