כל פתרונות האינטרנט תחת קורת גג אחת

בניית אתרים

שיווק במנועי חיפוש

רשתות חברתיות

פתרונות ניהול מתקדמים

אפיון אתרים

בניית אתרים מקצועית

עיצוב אתרים

בניית אתרים

אתרים בעיצוב אישי מותאמים למיתוג בית העסק

בניית אתרים מקצועית

עיצוב ריספונסיבי המותאם למדיות השונות

תאימות מלאה למנועי החיפוש

שיווק במנועי חיפוש

קידום אורגני בגוגל

קידום ממומן בגוגל

google places, קידום לוקאלי

פתרונות ניהול מתקדמים

CRM מערכות ניהול

פורטלים

ניוזלטרים ועוד

מיתוג וליווי עסקי

בניית קונספט עיצובי

בניית שפת מותג

הקמת מערך עיצוב אופליין ואונליין

בניית תוכנית שיווקית

חברתנו מובילה בתחום שיווק באינטרנט עם דגש על בניית אתרים ומגוון פתרונות קידום לבית העסק לרבות קידום אתרים אורגני ,קידום ממומן ושיווק בפייסבוק. לפרטים חייגו 052-3604282. צור קשר →

מיתוג אתרים

 

כפי שידוע לכולנו קלות קבלת מידע על כל נושא בכל תחום ועל כל אישיות באמצעות האינטרנו היא רבה.

כשאני רוצה לקבל מידע על תחום מסוים כל מה שעלי לעשות הינו להקיש את הנושא בגוגל ואני יקבל מידע עליו הן אם זה על אדם פרטי / חברה / עיסוק / שירות או כל דבר אחר.

החשיבות של מיתוג אישי / מיתוג עסקי באינטרנט הינה רבה וע”י ביצוע פעולות נכונות ברשת תוכלו להצטייר כמומחים בתחומכם וליצור יתרון על פני הקולגות שלכם.

קמפיין המיתוג שאנו מציעים מבוסס על כתיבת תוכן איכותי  ומקצועי שיופץ בעשרות אתרים רלוונטיים לתחומכם ברחבי הרשת וכמו כן בניית מיני-סייטים ובלוגים אישיים .

התוצאה הישירה של תהליך זה הינה הגדלת מספר התוצאות הרלוונטיות בגוגל לשימכם/עסקכם והגברת התנועה לאתר שלכם.

לא פחות חשוב בסיום התהליך המותג האישי שלכם יופיע בכל מקום רלוונטי לתחומו ברשת.

מעצם היותינו חברה המתמחה בקידום אורגני אנו שמים דגש רב על שימוש נכון במילות מפתח כחלק מקמפיין המיתוג .

למי מתאים מיתוג :

מיתוג אישי באינטרנט הינו צורך הכרחי לכל איש ציבור / איש מקצוע ולכל עסק קטן או גדול.

כולנו יודעים ממדיות קיימות כי מיתוג הוא כלי חשוב המהווה ברומטר להצלחה עיסקית.

כיום חשיבות המדיה האינטרנטית כמדיית פרסום ויחסי ציבור בעלייה מתמדת לכן מומלץ להשקיע את המשאבים הנחוצים למיתוג ברשת

יחסי ציבור

כאשר מדברים על מיתוג של עסק מדברים ומתכוונים להרבה מאוד דברים שהם מעבר לקידום של האתר בגוגל. מה זאת אומרת? נניח שהאתר של העסק שלכם נמצא בעמוד ראשון בגוגל, כל הכבוד. השאלה היא האם הוא פונה לכל פלח הלקוחות הפוטנציאלים שלו? כל עוד מאמצי השיווק שלכם כוללים קידום אתרים בלבד, אז התשובה היא כמובן- לא.

האם הלקוחות הפוטנציאלים כאלו שלא מצאו אותו בדף הראשון כי לא חיפשו בדף הראשון, האם הם יכולים להגיע אליו? כמובן שלא. אז איך עושים את זה? אחת הדרכים הקלות והחכמות ביותר היא לשכור משרד יחסי ציבור, שיכול להגביר את החשיפה שלכם ללקוחות ומתעניינים פוטנציאלים. מה הוא יעשה? משרד יחסי ציבור יכול לפרסם כתבות חיוביות עליכם באתרי תוכן מובילים, למשל אתר וואללה, אתר דה מרקר, אתר גלובס, וואי נט, מאקו וכל אתר נוסף שיכול להיות רלוונטי. כי לפעמים צריך לפנות לאנשים שלא ממש מחפשים אתכם.

משרד יחסי ציבור יכול ליזום ולייצר אירועים שיווקיים מגניבים ופרסומיים שימשכו מתעניינים רבים בתחום שלכם ויפרסמו את שמכם בגדול. הא יכול פשוט ליצור איזה שהוא עניין תקשורתי במה שאתם עושים ובפעילות שלכם, על מנת לפנות ללקוחות פוטנציאלים שלא עשו חיפוש פעיל בגוגל עליכם, אלא כאלו שאולי חשבו למצוא את השירות או המוצר שלכם במקומות אחרים לגמרי, זה היתרון של משרד יחסי ציבור.

מיתוג אוף ליין

כאמור הליך המיתוג לא נגמר באינטרנט ישנם דברים קטנים וחשובים מאוד שחייבים להיות עשוים מעולה, לפני שניתן להמשיך הלאה, הכוונה היא למה שאנחנו קוראים מוצרי דפוס. דהיינו: כרטיסי ביקור, פליירים, מגנטים, כל מה שקשור לאיך שאתם הולכים להיראות בעיני הלקוח. זה אולי נשמע פשוט, אבל הדרך שבה נראה כרטיס הביקור שלכם היא אחד הדברים החשובים ביותר בהליך ההמיתוג של העסק שלכם.

הרי הרושם הראשון שנשאר ללקוח מכם זה כרטיסי הביקור שלכם ולא שום דבר אחר, רק הרבה אחרי זה הוא ילמד להתרשם מאיכות העבודה שלכם, איכות השירות שאתם נותנים וכל שאר הדברים האחרים. הרושם הראשוני והזיכרון שיישאר לו מכם, זה נטו- איך נראים כרטיסי הביקור שלכם. זה בא לידי ביטוי בהרבה מאוד דברים אחרים כמובן. תזכרו שהליך המיתוג הוא הליך שלם וארוך, אין בו חלקים נפרדים, צריכים לראות את כל התהליך יחד.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר חייגו 052-360-42-82

  גוגל +