כל פתרונות האינטרנט תחת קורת גג אחת

בניית אתרים

שיווק במנועי חיפוש

רשתות חברתיות

פתרונות ניהול מתקדמים

אפיון אתרים

בניית אתרים מקצועית

עיצוב אתרים

בניית אתרים

אתרים בעיצוב אישי מותאמים למיתוג בית העסק

בניית אתרים מקצועית

עיצוב ריספונסיבי המותאם למדיות השונות

תאימות מלאה למנועי החיפוש

שיווק במנועי חיפוש

קידום אורגני בגוגל

קידום ממומן בגוגל

google places, קידום לוקאלי

פתרונות ניהול מתקדמים

CRM מערכות ניהול

פורטלים

ניוזלטרים ועוד

מיתוג וליווי עסקי

בניית קונספט עיצובי

בניית שפת מותג

הקמת מערך עיצוב אופליין ואונליין

בניית תוכנית שיווקית

חברתנו מובילה בתחום שיווק באינטרנט עם דגש על בניית אתרים ומגוון פתרונות קידום לבית העסק לרבות קידום אתרים אורגני ,קידום ממומן ושיווק בפייסבוק. לפרטים חייגו 052-3604282. צור קשר →

 קידום ממומן הינו תהליך פרסום מודעות שלרוב מופיעות משמאל לתוצאות החיפוש האורגניות .  למודעות אלו משויכות מילות מפתח (רק עבורן המודעות מוצגות) והתשלום עבור מודעות אלו הינו תשלום לפי הקלקה.

 עלות להקלקה נקבעת ע”פ מילת המפתח , כמות המפרסמים ומידת הביקוש לכל  מילה.

 בניית קמפיין פרסומי ממומן יכול להתבצע גם ע”י עובד החברה ולא ע”י השכרת שירותים מחברת קידום אתרים אך בכל זאת מומלץ להיעזר בבעל מקצוע שינהל את מסע הפרסום כיוון שמניסיונו הרב הוא יבצע אופטימיזציה נכונה של המודעות למילות המפתח, ואף יעלה את ה – ROI של המודעה (יחס המרה – בנייה נכונה של המודעה ובחירה נכונה של מילות המפתח לרוב תשפר את יחס ההמרה בין כמות ההקלקות לכמות הרכישות/לידים/טלפונים) .

תהליך בניית קמפיין קידום ממומן 

קביעת התקציב היומי/חודשי שמעוניינים להשקיע בקמפיין הקידום הממומן.

פתיחת חשבון google adword.

העברת השליטה בחשבון אלינו ואנו ננהל את תקציב הפרסום.

 אנו נבנה מערך מילות מפתח ומודעות מתאימות לכל קבוצת מילות מפתח. נחליט באילו שעות אנו רוצים שהמודעות יופיעו , נבנה מערך ניצול נכון של התקציב. ניצור מודעות מושכות ודפי נחיתה מתאמים לכל מודעה.

 חשוב לציין –  לכל אורך הקמפיין ישנה ללקוח שקיפות מלאה על התקדמות הקמפיין וקבלת דוחות מפורטים מגוגל על כל הפרמטרים הרלוונטיים לקמפיין.

 למי מתאים קידום ממומן 

1. בעיות תקציב – עסקים אשר אין להם תקציב להשקיע בקידום אתרים אורגני ובעלי תקציב מוגבל  יכולים לשלוט באמצעות קידום ממומן על התקציב שהם משקיעים בגוגל בכל  רגע נתון.

2. מוצרים עונתיים / מתחלפים – לעסקים שרוצים לצאת בקמפיין ממוקד למוצר מסויים בפרק זמן מסויים . לדוגמא מכירת תחפושות לפורים – קמפיין ממוקד שרלוונטי לתקופת זמן ספציפית קצרה וממוקדת.

3. מוצר משלים לקידום אתרים אורגני – כפי שידוע תהליך קידום אתרים אורגני הינו תהליך ממושך ואף לוקח מספר חודשים עד שרואים תוצאות לכן לעסקים המבצעים לאתרם קידום אתרים אורגני מומלץ בזמן הקידום לבנות קמפיין קידום אתרים ממומן שיניב את התוצאות הרצויות עד שתהליך קידום אתרים האורגני יתן את תוצאותיו.

 חסרונות:

1. מודעות ממומנות נתפסות לגולש כפרסום ומרבית הגולשים פיתחו עיוורון לפרסומות לכן יחס ההמרה להקלקות יורד.

2. תשלום לפי הקלקה הוא מעין מכרז שבו כל מי שמציע תקציב רב יותר מיקום מודעתו עולה.

המלצה –

 אם כבר משקיעים בקידום האתר בגוגל יש לבצע קידום אתרים אורגני ובמידה ובכל זאת רוצים לקדם קידום ממומן מומלץ להיעזר באיש קידום אתרים ממומן בעל נסיון שיבנה לכם קמפיין פרסומי שיניב את התוצאות הרצויות תוך כדי ניצול מכסימלי של התקציב העומד לרשותכם.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר ל- קידום אתרים אורגני/ממומן – לחץ כאן

  גוגל +