אסטרטגיה שיווקית

אסטרטגיה שיווקית

כל מה שאתה צריך כדי להגיע לביצועי שיא בדיגיטל

האם אתה מוכן להמראה?

הקמת עסק כי אתה ממש טוב בתחומך, אתה בטוח ביכולת שלך להרוויח ולפתח את העסק. ניסית כל מה שאתה יודע שאתה יודע גם בדיגיטל וגם באופליין אבל עדיין העסק לא ממריא ואתה לא רואה מספיק תוצאות.
אני מבינה אותך ומזמינה אותך להצטרף אלי לתוכנית קצרה מבוססת שיטה שפיתחתי שתביל אותך לביצועי שיא בדיגיטל וגידול במכירות.

אני רוצה לשתף אותך במה שאני שומעת ממעל ל 90% מהלקוחות שלי ותגיד לי אם זה קרה גם לך….

החלטת להגדיל את כמות הלקוחות שלך ואחרי מחקר קצר הבנת שעל מנת להשיג את המטרה אתה חייב נוכחות טובה בגוגל, פייסבוק, אינסטגרם ועוד… התחלת לברר עם כל מיני ספקים שמתמחות בפלטפורמות הפרסום ובפגישה הבטיחו לך אין ספור לידים  

אבל בפועל אין שום קשר בין ההבטחות לתוצאות בשטח…

נשמע לך מוכר ?

אחרי תקופה אתה מגלה ששום דבר לא זז, כמות הלידים נמוכה/ הלידים לא איכותיים, שאתה מבזבז זמן יקר וכסף.
בשורה התחתונה העסק שלך לא מתרומם!!!

התבאסת, סיימת את ההתקשרות אבל ראית איך אצל הקולגות שלך זה עובד ואתה לא מבין למה אצלך לא.

אז שוב נפגשת עם אנשי מקצוע ובחיפוש אחר אנשי מקצוע שיביא לך את הישועה, התייעצת, בדקת, דיברת עם ממצליצים ראיתה הצלחות של אחרים

ועכשיו, אתה משוכנע שעלית על הגל ושוב יוצאים לדרך. תיכננתם את הקמפיין, המסר, קהל היעד והפעם בטוח שזה יצליח.

ובפועל… כלום לא קרה!

אז תרשה לי להסביר מה קרה פה

זה שהקמפיין נכשל זה לא באשמתך,

וברוב המקרים גם לא באשמת מנהל הקמפיינים שלך.
הוא עשה את הכי טוב שהוא יודע תוך שימוש בכלים ובידע שיש לו. 

וזאת בדיוק הבעיה… הידע שלו עוזר לו לבנות טקטיקה ללא יכולת הבנה מרחבית והבנת עומק של העסק שלך

מה אני מתכוונת?
"סוף מעשה במחשבה תחילה"

אסביר, 90% מבעלי העסקים היום (וגם המשווקים) חושבים ברמת הטקטיקה כלומר: איך אני לוקח מוצר/שירות, חושף לקהל יעד והופך אותו לליד.

האמת היא שמאחורי כל מוצר/שירות יש עסק ולכל עסק יש סיפור, אנשים, אמונות, ערכים ועוד…

אבל מה שמשגררים ללקוח הוא את השורה התחתונה, בלי להעביר אותו תהליך ומבשלים אותו לכדי לקוח משלם.

 

אני לא מבין, מה נעשה פה לא נכון?

התשובה היא בתכנון מוקדם ובהבנה מלאה של מהוא העסק, מה השירות, על איזה ערכים הוא מושתת ומה הבידול שלו.

על בסיס הדברים הללו ועוד רבים נוספים יש לבנות אסטרטגיה עסקית ורק שהיא ברורה מגיעים לשלב פיצוח האסטרטגיה ובניית תוכנית שיווק.

עכשיו בטח אתה אומר לעצמך, למה אני צריך את זה אני עסק קטן ואני יודע בדיוק מה אני, מה אני רוצה למכור. רק תביאו לי את הלקוח ואני אסגור, אחוזי הסגירה שלי הם מצויינים!

במבחן התוצאה : 

המצב בשטח הוכיח לך שזה לא עובד!

בדיוק בשביל כך בניתי חבילת ליווי קצרה – 3 מפגשים סה"כ שבסופה תהייה לך תוכנית שיווק מסודרת שמושתת על הערכים של העסק שלך ותוביל אותך ליעדים שנגדיר מראש.

תבין מה המוצרים שלך ונעטוף אותם בצורה חכמה ומוכרת.

תבין מה מקדמי הרווח שלך מכל מוצר

תדע מה התחזיות שלך

נגדיר יעדי שיווק ויעדי הצלחה.

בסוף התהליך תדע את הדרך להשגת המטרות שלך ותוכל לבצע אותם בשיטתיות ותוביל את העסק שלך לגידול משמעותי בתוצאות!

תבין, כמה שקט יהיה לך בראש אם תדע כל בוקר מה אתה צריך לעשות ע"מ להגיע למטרות שלך.

כמה רגוע תהייה שיגיעו אלייך הלקוחות במקום שאתה תרדוף אחריהם.

 

איך מתבצע התהליך?

דיאגנוסטיקה מלאה

דיאגנוסטיקה מלאה

גיבוש חלופות אפשריות לפעולה

גיבוש חלופות אפשריות לפעולה

פיתוח החלופה הנבחרת לכדי תוכנית אסטרטגית שיווקית מלאה

פיתוח החלופה הנבחרת לכדי תוכנית אסטרטגית שיווקית מלאה

הצגת התהליך, חלופות ותוכנית הפעולה לביצוע

הצגת התהליך, חלופות ותוכנית הפעולה לביצוע

הוצאת התוכנית לפועל

הוצאת התוכנית לפועל

מעקב שותף על הביצועים, תיקונים ושיפורים על בסיס האסטרטגיה

מעקב שותף על הביצועים, תיקונים ושיפורים על בסיס האסטרטגיה

לקוחות מספרים

נכנסת לחיי כמו מטיאור וגיליתי אישיות עצומה. עינת, את אדם טוב ומטיב, את מקצועית, חרוצה, נאמנה ואדיבה. יש לך יכולת חשיבה מזוויות שונות והתבוננות עמוקה. את אחראית, מחוייבת לתהליך וחדה. את אישה מגוונת, ומדי פעם דואגת להזכיר לי מי אני ולהחזיר אותי אל הדרך שבסופה ישנה מטרה. אני זכיתי להכיר אותך וכל מי שיעבוד איתך פשוט ירוויח. ממליצה עלייך בחום!
עידית שדה
מרכז שדה
במהלך השנים פגשתי ויצרתי אין ספור התקשרויות על חברות לבניית אתרים וקידום בגוגל ולצערי לאחר תקופה תמיד נתקלתי בבעיות כאלו ואחרות על שהגעתי לבלונדר, כבר מספר שנים שאנו עובדים ביחד על מגוון רחב של פרוייקטים מורכבים ופתרון בעיות מורכבות בתחום השיווק. ממליץ בחום על עבודה מול בלונדר בכל הקשור לתחום השיווק הדיגיטלי, שירות נפלא ומקצועי.
שלומי
מכללת לפיד
תודה רבה על ליוויי ובניית אתר למופת שמלווה אותי ומסייע לי בנראות שלי בדיגיטל. תודה על כל הטיפים העצות והליווי בכל הקשור לשיווק שלי בפייסבוק, גוגל, ובכל המרחב הדיגיטלי. תודה על המקצועיות, השירותיות והסבלנות הרבה לכל אורך הדרך. מפנה אלייך לא מעט לקוחות ושמחה לשמוע תמיד פידבקים חיוביים.
קרולין עובד
יעוץ מס ומיסוי מקרקעין
עינת היקרה, כמה טוב שיש לי אותך לליווי צמוד בכל הקשור למדיה הדיגיטלית. מרוב עיצים היה לי קשה לראות את היער לפני שהכרתי אותך, ולא הצלחתי לתאם בין האסטרטגיה העסקית שלי לבין השיווקית. מאז שאת איתי, גם הדרך ברורה וגם הביצוע שלך מדוייק ומתואם ועונה על הציפיות שלי הן מבחינת לוחות זמנים והן מבחינת התוצאות.
ג'וד ברק
ExcelLeader
בניתי אתר מכירות ושילמתי עליו לא מעט כספים אך לצערי בסוף התהליך האתר היה רחוק מלהיות מושלם. פניתי לעינת על מנת לסיים את האתר בצורה שתענה על הצרכים שלי והייתי מאוד מרוצה. לאחר מכן התחלנו תהליך קידום לאתר ברשתות החברתיות ובגוגל ומשם אני לא מפסיקה לעבוד עם עינת. במכירות זורמות והיעדים רק עולים מחודש לחודש. תודה רבה לך
לירון
MyBabyGifts.com
לאחר התלבטויות רבות איך נכון לנו לשווק את העסק בדיגיטל הן מבחינת יחסי ציבור והן מבחינת מכירות דיגיטליות, זכיתי שהכרתי אותך. תוך מספר מפגשים קצרים בנינו אסטרטגיה נכונה לקידום העסק והתחלנו לעבוד ולבנות מערכת שיווקים ואתר שמתממשק לכל המערכות שלנו. התהליך איתך יצר לי סדר וקידם אותנו ואת שורת הרווי שלנו ועל כך אני מודה לך
מוריס
מתנות גוליאן

נעים להכיר

שמי עינת בלונדר ואני עוסקת במתן פתרונות אינטרנט מתקדמים ושיווק בדיגיטל למעלה מ-20 שנה. הדרייב שלי הוא לספק לבעלי עסקים מענה איכותי ומקצועי להשגת המטרות השיווקיות שלהם ולהגדיל להם את שורת הרווח בעסק.

מהנסיון הגעתי לתובנה חד משמעית: הדגש אינו על הכלים שבהם אנו משתמשים לקידום העסק, הדגש הוא על בניית תוכנית שיוווקית אסטרטגית נכונה והגדרת מטרות שיווקיות מותאמות אישית. זאת תוך שימוש נכון ויעיל בכלים הדיגיטלים שכולנו מכירים וניצול היכולות שלהם בהתאמה לאסטרטגיה שנקבעה.

בעידן של היום יש לא מעט נותני שירותים בתחום בניית אתרים ושיווק בגוגל ובפייסבוק אך מעטים מהם יודעים לגבש אסטרטגיה ולהשתמש בכלים בצורה נכונה על מנת להביא לתוצאות הרצויות.

אני מאמינה שעל מנת להגיע לתוצאות הרצויות יש ללמוד ולהכיר את העסק, את בעלי התפקידים בו, את תהליך העבודה והמכירה – ומכאן, כמובן, את מקדמי הרווח והמוצרים של העסק.

זאת אני משיגה על ידי ליווי אישי לכל אורך הפרוייקט, משלב ההגדות השיווקיות עד להשגת המטרות הרצויות ומשם להמשיך ולצמוח ולהגדיר מטרות ויעדים גבוהים יותר.

במהלך השנים בהן ליוויתי מספר רב של חברות קטנות וגדולות כאחת  פיתחתי שיטה מוכחת לצמיחה עסקית דיגיטלית.

אשמח להכיר, קפה עלי :-)